5 жовтня обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, виїжджала у м. Липовець

У Липовецькому відділенні поліції ГУНП у Вінницькій області відбулася зустріч працівників обласної мобільної бригади із представниками районного підрозділу Національної поліції, комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, служби у справах дітей райдержадміністрації та Липовецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації».

Провідний фахівець із соціальної роботи Тетяна Бойко та психолог Тетяна Геращенко надали інформацію учасникам заходу про основні завдання, форми роботи спеціалізованої служби та особливості спілкування із особами, які постраждали від насильства, з урахуванням їх психологічних станів.

За результатами проведеної зустрічі учасники заходу зрозуміли, що необхідною умовою успіху на шляху протидії насильству є готовність кожного рухатися назустріч партнерам, шукати спосіб діяти в інтересах постраждалих осіб та працювати над професійними і особистими переконаннями усіх суб’єктів взаємодії.

Після заходу, працівниками обласної мобільної бригади та районного підрозділу Національної поліції КЗ Липовецький РЦСССДМ здійснено виїзди до 2-х сімей, у яких систематично вчиняється домашнє насильство. Особам, які постраждали від домашнього насильства, надано психологічну допомогу та консультації з питань, пов’язаних з протидією насильству.

За допомогою до працівників обласної мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, можна звернутися за тел.: 068 586 03 55, 073 138 80 37 (фахівець із соціальної роботи); 097 578 82 89, 095 796 44 72 (психолог); Viber: 095 796 44 72. Консультації надаються з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год, в п’ятницю з 9:00 до 17:00 год.