76 мирна весна прийшла в Нападівку

За участі заступника голови районної ради Руслана Танасюка, депутата, начальника відділу культури й туризму Геннадія Терлецького, голови районної ради ветеранів Валентини Левкович біля пам"ятника загиблим у роки другої світової війни відбувся мітинг , приурочений визволенню сіл Нападівка та Вікентіївка. На мітинг прийшли учні та вчителі Нападівської ЗОШ 1-2 ст. , представники релігійної громади, односельці. Відкрив його голова територіальної громади, учасник бойових дій в АТО Василь Щербанюк. Пролунав Гімн України . У своєму виступі сільський голова зосередив увагу присутніх на подіях, що відбувались у березні 1944 року і наголосив на тому, що односельці, особливо підростаюче покоління не повинні забувати історичні події того часу. Це треба не мертвим, а живим. Сьогодні продовжується боротьба на сході України із російським агресором, гинуть молоді люди, справжні патріоти України, але ми не забуваємо і завжди приділяємо увагу і вшановуємо тих, хто боровся в сорокових роках минулого століття із фашизмом. В цій братській могилі лежать воїни різних національностей. Життя своє , не вагаючись, вони віддали за визволення нашого села, за те, щоб над нами завжди було мирне небо. Вічна пам"ять їм і царство небесне.
Я особисто не знав своїх обох дідів, які полягли в роки тієї страшної війни. І до цього часу пам"ятаю, як батько, коли приходив 9 травня додому із мітингу, тихо плакав, втирав свої сльози, щоб не бачили діти. Таке не можна забути.

Із словом до нападівчан звернулись заступник голови районоої ради Руслан Танасюк, начальник відділу культури та туризму Геннадій Терлецький, голова ради ветеранів Валентина Левкович. Голова сільської ветеранської організації Василь Гаврилович Кравчук у своєму виступі зазначив, що для нападівчан день 11 березня особливий , тому щиро привітав велику нападівську родину із Днем визволення. Минають роки, змінюються люди, події, але такі речі, як пам"ять про визволителів, виховання патріотизму та почуття обов"язку , відповідальності перед країною в якій зростають наші діти, повинні бути незмінними. Відтоді минуло 76 років , у братських могилах спочивають тисячі загиблих . Наш обов"язок-пам"ятати безсмертний подвиг наших дідів і батьків.Вічна слава Героям!
Присутні поклали квіти до підніжжя пам"ятника і схилили голови у скорботі. Вшанували пам"ять полеглих за визволення України хвилиною мовчання.
Релігійна громада села відспівала визволителів, які віддали найдорожче-свої життя. Хай Бог береже їх праведні душі. Царство небесне Героям.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.