Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Акція "Діти-Дітям!"

Молодіжний банк ініціатив та Фонд громади Липовця запрошує усіх бажаючих долучитися до акції «ДІТИ – ДІТЯМ!». Ініціатором акції є небайдужа дівчинка до долі інших, жителька ст. Липовець, Наталя Скороходова, яка зібрала свої майже нові іграшки, дитячий велосипедик, та вирішила їх віддати на благодійність. 
Власниця магазину «Від матусі до матусі» Леся Сличук погодилася речі продати, а отримані кошти Наталка віддасть тим дітям, яким вважатиме за потрібне. Фонд громади Липовця, у співпраці з районними, міськими організаціями та установами, що опікуються сім’ями пільгових категорій, насамперед, учасників АТО, зобов’язується надати списки дітей пільгових категорій благодійникам (тим дітям, які бажають поділитися своїми іграшками, зошитами, підручниками з іншими дітьми). Самі діти обиратимуть, кому вони хочуть направити допомогу.
Запрошуємо приватних підприємців, усіх небайдужих людей долучитися до акції, також чекаємо від жителів району слушних пропозицій. Тривалість акції – з 20 липня по 20 серпня 2016 року.
Підсумки акції будуть оголошені на святкуванні 25 річниці Незалежності України.
Усіх бажаючих взяти участь у акції просимо звертатися Лесі Сличук, власниці магазину, та приносити речі, які принесуть користь іншим.

Повернутись