Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Акція завершилась!

Сьогодні завершується Акція, направлена на збір необхідних речей для наших захисників , які боронять єдність і цілісність держави на сході України. Така акція вже проходить не вперше, а в минулому році , спільно із головою районної Спілки учасників бойових дій в АТО, керівники супроводжували подарунки солдатам особисто. Ці зустрічі із липовчанами на бойових позиціях носили надзвичайно зворушливий характер. Хлопцям нагадали про домівку, родинне тепло, а дитячі обереги у вигляді "миколайчиків" підняли їх бойовий дух. Липовецькі артисти завезли чудовий концерт, аби хлопці відчули святковість напередодні Дня Збройних Сил України.
Цього разу зібрали речі першої необхідності і приступили до формування святкових посилок. Акцію завершено, але продовжують надходити колективні подарунки. Тільки що працівники Липовецької лікарні відновного лікування принесли передачу від свого колективу, за ними представники заводу з виготовлення соків "Яблуневий дар", старшокласники Липовецької ЗОШ №2, представник райвійськомату, КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги",а діти Білозерівської , Костянтинівської ЗОШ власноруч виготували незвичайні сувеніри-передноворічні "миколайчики". Хочеться всім , хто хоч крихтою долучився до Божої справи, доземно вклонитись. 
Напередодні Дня Збройних Сил України подарунки з Липовецького краю будуть надіслані нашим славним захисникам.
А тим, хто міг би підставити своє плече, та замість того увесь день репостить проросійські "фейки" стосовно виборів Президента, хочеться сказати ( без слів С. Петлюри) : СХАМЕНІТЬСЯ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ! Але, де тоді будете ви із своїми антиукраїнськими настроями???!!! Що ви скажете людям і як будете дивитись у вічі нашим патріотам-захисникам, нашим дітям???!!! Вони боронять єдність , а ви її руйнуєте у них за плечима, глибоко в тилу." 

Цікавтесь нашими новинами далі.
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ-ЗАХИСНИКАМ!
Повернутись