Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Активізуємо спортивний рух у територіальних громадах

Нещодавно за ініціативи Вінницької обласної організації ВФСТ "Колос" в смт. Ворохта Івано-Франківської області, з метою активізації фізкультурно-оздоровчої роботи  в територіальних громадах, відбулись сільські спортивні ігри  серед голів, заступників голів районних рад, сільських, селищних голів та секретарів органів місцевого самоврядування . У заході взяли участь представники 15 районів . Команду з Липовецького району очолив голова районного ФСТ "Колос " Микола Любченко. До її складу увійшли сільські голови з Нападівки-ВасильЩербанюк, Старої Прилуки - ВІктор Любченко, Нової Прилуки- Роман Цикало, Щасливої - Андрій Ткач, Костянтинівки - Олег Мацюк, Зозова - Олександр Мельничук,  Вербівки - Петро Дишлов.
Обласну спартакіаду відкрив голова обласного ФСТ "Колос" Сергій Татусяк, він привітав учасників, ознайомив із регламентом змагань та розпорядком роботи. З вітальною промовою перед командами виступив голова Івано-Франківького обласного ФСТ "Колос".Михайло ВІнтоняк. Як і годиться, гостей  зустрічали запашним духмяним короваєм.
Після відкриття змагань, 
розпочалася справжня азартна спортивна боротьба .  Змагалися із шести видів спорту: гирі, настільний теніс, дартс,  шашки та шахи,   кульова стрільба. Змагання проводились згідно з діючими Правилами, рішення про їх проведення прийняла Головна суддівська колегія, виходячи із фактичної кількості команд. Командна першість визначалась колегією за більшою сумою очок , набраних учасниками. Приємно, що Зозівський сільський голова Олександр Мельничук відзначився у кульовій стрільбі, наймасовішому виді змагань, і зайняв перше місце. Наблизились до призових місць Староприлуцький та Зозівський сільські  голови із такого древнього виду спорту , як дартс.  Непогані результати у грі в шашки показав Роман Цикало, у настільному тенісі - Андрій Ткач та Василь Щербанюк, в шахах Петро Дишлов. Гирьовий спорт Липовеччини представляв Олег Мацюк із Костянтинівки. Загалом команда зайняла 9 місце серед 15 команд, що брали участь у змаганнях.
Переможці та призери змагань нагороджувались дипломами та медалями відповідних ступенів, команди-переможці - спортивними кубками та дипломами . Олександр Мельничук привіз (золото) медаль із кульової стрільби.
Окрім спортивних змагань, в яких взяли участь липівчани, для учасників була запропонована чудова культурно-розважальна програма. У смт. Верховина сільські голови відвідали музей українського побуту Гуцульщини, подивились спортивну базу "Україна". Мали нагоду ознайомитися із обрядами та звичаями українців із заходу і, навіть спробувати зіграти на українській трембіті. На завершення подорожі вІдвідали хату-музей, де знімались українські фільми: режисером Параджановим "Тіні забутих предків" та сучасний фільм "Останній москаль". 
З гарними враженнями,  зарядом 
позитивних емоцій очільники громад повертались на рідну Липовеччину в передчутті нових спортивних спартакіад, що проведуть самі у своїх територіальних громадах.

Повернутись