СЬОГОДНІ СВЯТКУЄ СВІЙ ЧУДОВИЙ ЮВІЛЕЙ АКТИВНИЙ ДЕПУТАТ РАЙОННОЇ РАДИ ПЕТРО ДМИТРОВИЧ ПРОКОПЧУК

Липовецька районна рада та райдержадміністрація шлють щирі вітання голові постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження , охорони здоров"я, материнства і дитинствата, з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту . Прийміть , шановний ювіляре, найщиріші побажання міцного козацького здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Впевнені, що Ваші професійність та компетентність слугуватимуть розвитку Липовеччини. Хай і надалі буде плідною ваша праця на благо районної територіальної громади. Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими справами, які зігрівають душу, несуть тепло й добро ! З роси і води!