Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Алкоголь та його наслідки

Сьогодні в Україні відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам. Серед багатьох факторів, які можуть бути причиною суїцидальної поведінки вагоме місце займає надмірне вживання алкогольних напоїв. Тому, комунальним  закладом Липовецької районної ради «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» для осіб молодіжного віку, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волізвільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково, у Липовецькому районному секторі з питань пробації, проведено лекцію з елементами відео на тему: «Алкоголь та його наслідки».

Мета зустрічі - це попередження вчинення рецидивних злочинів, популяризація ведення здорового способу життя та профілактика необдуманих вчинків. Адже пияцтво та алкоголь приносять нашому суспільству великі моральні та матеріальні втрати. При зловживанні алкоголем, знижується продуктивність праці, втрачаються трудові навики і занепадає трудова дисципліна. Близько половини транспортних аварій пов’язано з вживанням алкоголю. Пристрасть до алкоголю є причиною різних злочинів. Відомо, що 50 % усіх злочинів пов’язані з вживанням алкоголю. При алкоголізмі, як правило, людина психічно, деградує, втрачає почуття самоконтролю, сорому, стає брутальною і може здійснювати такі вчинки, які перебуваючи у тверезому стані, ніколи не зробила б.

В результаті виваженої роботи з даною категорією отримувачів соціальних послуг, вдалося розбудити їх інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостейтазадуматисьпро власне  життята майбутнє.

Повернутись