Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Асоціація збирає українське місцеве самоврядування на нараду-семінар (ПРЕС-АНОНС)

З 12 по 16 вересня, у смт Затока, проходитиме всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, що організовується Українською асоціацією районних та обласних рад.

Загальна тематика заходу об’єднана навколо актуальних питань впровадження децентралізації.

Нарада-семінар проводитиметься у формі теоретичних занять та практикумів. Відповідно до програми, учасникам розповідатимуть про оновлену нормативно-правову базу та як її застосовувати, вчитимуть налаштуванню комунікацій, написанню інфраструктурних проектів, налагодженню співпраці з міжнародними організаціями, програмами технічної допомоги та інше.

До проведення навчань залучаються міжнародні проекти технічної допомоги, провідні експерти у галузі децентралізації та посадовці центральних органів влади.

Учасники матимуть змогу поспілкуватися зі спікерами заходу та обмінятися досвідом зі своїми колегами.

Головна мета – наблизити представників органів місцевого самоврядування до практичного втілення зазначеної реформи та виробити спільні пропозиції та рішення стосовно покращення функціонування місцевого самоврядування.

Зазначимо, що цьогорічна нарада-семінар проводиться Асоціацією у ювілейний, 15-й раз. Захід збире представників місцевого самоврядування з усіх регіонів України.

Дата та місце проведення: 12-16 вересня 2016 року, Готель-курорт «Рута», Білгород-Дністровський район, Одеська область.

Контактна особа:
Андрій Палій, начальник відділу з питань
комунікацій та зв’язків з громадськістю Асоціації
тел.: 044-484-05-19
e-mail: uaror-paliy@ukr.net

http://uaror.org.ua/?p=13527

Повернутись