Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Автопробіг до Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми

Щоб привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі людьми,активістиправозахисної організації «Джерело надії», сьогодні 28 липня влаштували автопробіг по маршруту м.Вінниця – Липовець – Іллінці – Немирів – Вінниця.

Не завадила організаторам акції, дощова погода,о 10 годині ранку, колона яка налічувала сім автомобілів прибула до нашого міста.

У центрі міста, на площі біля Липовецького районного суду, учасники Автопробігу  облаштували  «інформаційні пункти» з протидії торгівлі людьми та допомога постраждалим від торгівлі людьми.

Підтримати учасників акції прийшли керівники району та їх заступники, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, жителі міста.

В ході свого візиту, активісти поінформували липівчан про проблематику торгівлі людьми, про те, як вберегтися від трудового рабства, що потрібно знати, виїжджаючи за кордон та які взагалі є види вербування людей.

По завершенню зустрічі, організатори заходу, роздали інформаційні матеріали присутнім та спільно з керівництом району зробили світлину біля тематичного біг-борда на підтримку проведеної акції.

Далі маршрут правозахисної організації «Джерело надії» проліг до м.Іллінці.

Повернутись