Батько - приклад мужності та наслідування

В історії Українського народу батько завжди займав важливе місце в родині. Він був її оборонцем і заступником перед всілякими негараздами. На прикладі батька, його розумних рішень, порад і прадідівських звичаїв, у єдності з матір’ю виховувались діти. Саме тому, на ці вихідні, коли в Україні відзначають День батька, за організації комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, з метою пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька у родині та суспільстві, відбувся виїзний пікнік на природу. Участь у заході взяли учасники АТО з дітьми, які зголосились на пропозицію відсвяткувати цей день разом. Святкування відбувалося у дружній атмосфері, у дусі колективізму та співпраці. Для дітей і дорослих було організовано конкурси, розваги та розіграші призів. А після фізичних вправ та інтелектуальних змагань і діти, і дорослі мали змогу поласувати смачними стравами, які готувались на вогнищі працівниками Центру.

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.