Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

БЕРЕЖІМО МИР НА ЦІЙ СВЯТІЙ ЗЕМЛІ!

Нещодавно у районному будинку культури за ініціативи районного Центру для дітей, сім"ї та молоді при підтримці відділу освіти, відділу культури та туризму РДА, відбувся захід, приурочений Міжнародному дню миру. Улітку відділом освіти райдержадміністрації оголошено було конкурс малюнків та художніх робіт серед дітей Липовеччини на вищезгадану тематику і його підсумки підведено на святі. У заході взяли участь учасники антитерористичної операції, адже саме завдячуючи їм, небо над нами чисте й голубе і ми маємо можливість мирно жити, навчатися, працювати і проводити такі свята.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк привітали всіх і відзначили переможців конкурсу подяками та подарунками Від імені учасників бойових дій на сході України подякував діткам за гарні змістовні роботи депутат районної ради Юрій Яремчук .Захисники єдності України та її цілісності вручили переможцям конкурсу солодощі.

Продовженням святкового дійства стала надзвичайно цікава концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури та дитячої музичної школи.

Усіх учасників районного свята на завершення концертної програми дівчатка, учасники художньої самодіяльності, почастували смачним короваєм, який спекла жителька м. Липовець Танасієнко Ніна Самійлівна .

У фойе будинку культури відбулась презентація виставки дитячих художніх робіт. Усе те, що зробили наші маленькі патріоти своїми руками, буде передано в зону бойових дій. Окрім того, під час проведення конкурсу, усі бажаючі написали листи,які адресували нашим захисникам для підняття їх бойового духу. Організаторами заходу ці послання передано особисто в руки голові громадської організації "Спілка учасників АТО Липовецького району" Юрію Яремчуку, який пообіцяв, що кожен лист знайде свого адресата.

На завершення святкової програми учасники дійства випустили в небо гелеві кульки про які завчасно подбав депутат районної ради Леонід Балацький . Як символ миру, з рук дітей випорхнули в небо разом з кульками паперові голуби, виготовлені ними. ХАЙ ЗАВЖДИ БУДЕ МИР!

Повернутись