БЕЗПЕЧНЕ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

За участі заступників голів райдержадміністрації та ради Олега Фурманюка, Руслана Танасюка, начальника Липовецького районного управління , головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Сергія В"юника, начальника відділу освіти та її заступника - Інни Косач і Віри Осадчої відбулось засідання комісії .
Про результати об"їзду загальноосвітніх шкіл району повідомила Інна Косач.Вона зауважила, що в плані організації безпечного харчування дітей у школах є ще над чим працювати, оскільки матеріальна база окремих харчоблоків застаріла і вимагає поліпшення, є ряд інших організаційних моментів на які треба звернути увагу. Не завжди на це необхідні значні кошти. Паспорти всіх харчоблоків оформлені . Директори шкіл одержали перелік завдань і мають над ними працювати. Термін перевірки усунення недоліків не повинен бути більшим 6 місяців.
Сергій В"юник зупинився на Регіональному плані заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування дітей у навчальних закладах,який затверджений нач. Гол. упр. Держпродспоживслужби у області Григорієм Сидоруком та в.о. департаменту освіти і науки ОДА Володимиром Буняком. Кожен навчальний заклад району має примірник такого плану і повинен організувати свою роботу щодо організації харчування дітей відповідно до рекомендацій , Перші три пункти цього плану вже виконано. Зокрема, для керівників навчальних закладів проведено семінар-навчання з питань дотримання санітарно-гігієнічних норм в організації харчування дітей, організовано також паспортизацію харчоблоків навчальних установ, розроблено методичні рекомендації для осіб, пов"язаних із організацією харчування дітей.
Сергій В"юник наголосив на тому, що при підготовці тендерних закупівель необхідно звернути увагу на вимоги і концептуально підійти до вирішення організації безпечного харчування наших дітей.
Косач І.Я. запропонувала визначитись із першочерговими завданнями для найбільших ЗОШ, скласти план і працювати над його виконанням. Заступники керівників Руслан Танасюк та Олег Фурманюк висловили свої пропозиції щодо залучення до вирішення поставленого завдання фахівців.