Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Бізнес-форум у Торонто

Наприкінці червня у м.Торонто відбувся канадсько-український бізнес-форум, в якому взяли участь понад 400 представників як українського, так і канадського бізнесу. 
У складі української делегації форум відвідав депутат Липовецької районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, керівник структурного експортного підрозділу  ФГ «Україна», Сергій Огородник.

Захід планувався напередодні підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Форум відбувся за участі Прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, Міністра Міжнародної Торгівлі Канади Христі Фріланд та урядових делегацій обох країн. Українську делегацію очолив перший віце-прем'єр-міністр -- міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

У рамках форуму пройшла низка двосторонніх зустрічей - міністрів  Степана Кубіва та Христі Фріланд, представників українського уряду та потенційних інвесторів, під час яких українські бізнесмени обговорили шляхи двосторонньої співпраці зі своїми канадськими колегами.
На канадсько-українському бізнес-форумі учасники також взяли участь у дискусіях щодо реформ у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі й ІТ. У результаті, Україна та Канада підписали меморандум про підтримку українського експорту, торгівлі й інвестицій. 

Канадські інвестори також зацікавились можливостями будівництва сонячних електростанцій і біопаливних заводів на території зони відчуження в Чорнобилі.

Повернутись