Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПІДБИРАЄ КАДРИ

У Липовецькому районному центрі зайнятості відбулась презентація бюро правової допомоги. На презентацію роботодавця було запрошено 5 безробітних осіб, які мають юридичну освіту.
Розпочав зустріч директор Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Комар. Директор зазначив, що бюро надаватиме безоплатну первинну допомогу з юридичних питань та консультування  громадян, а також забезпечуватиме доступ до вторинної правової допомоги.  У бюро можна буде скористатися онлайн-послугами Міністерства юстиції та отримати будь-яку довідку, подати заяву, тощо. Новостворене бюро правової допомоги, насамперед, виконуватиме функції правопросвітництва та надання первинної правової допомоги, що включає активне поширення правової інформації й забезпечення доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад. А соціально незахищеним категоріям громадян тут надаватимуть і безоплатну вторинну правову допомогу зі складення процесуальних документів та представництва інтересів в суді.
На сьогоднішній день, бюро правової допомоги потребує укомплектування вакансії головного спеціаліста. Олександр Комар ознайомив учасників із вимогами до претендентів, умовами праці та рівнем заробітної плати. Зазначив, що при підборі кадрів буде враховуватися рівень кваліфікації, комунікабельність, сумлінне виконання обов’язків, тактовність, вболівання за спільну справу. Зустріч відбулась у формі конструктивного діалогу. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання, що цікавили. 

Відповіді на питання щодо працевлаштування можна отримати безпосередньо за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), або через Липовецький районний центр зайнятості.

Повернутись