Благодійна допомога медпрацівникам

З приємною місією на Липовеччину сьогодні завітав наш земляк Руслан Демчак. За дорученням Петра Порошенка від Благодійного Фонду він привіз у КНП "Липовецька ЦРЛ Липовецької районної ради " костюми індивідуального захисту для медпрацівників, виробництва XINLE HUABAO MEDICAL PRODUCTS CO LTD, у кількості 50 шт. та спеціалізовані медичні захисні окуляри, виробництва Foshan COXO Medical Instrument Co LTD, в кількості 10 шт. . Він зазначив, що у боротьбі з коронавирусною інфекцією потрібно перш за все дбати про тих, хто знаходиться на передовій, а це українські медики. Станом на сьогодні в Україні зафіксовано 4161 випадки коронавірусної хвороби, з них — 788 медичних працівників.

На жаль, влада провалила підготовку до епідемії. Крім неспроможності забезпечити медиків та населення засобами індивідуального захисту, до поширення епідемії призводять відсутність масового тестування в групах ризику, куди входить і медичний персонал.

Все ще не закуплено захисні костюми для лікарів. Забезпеченням медичних закладів займаються волонтери та благодійники. Зокрема, Фонд Порошенка від самого початку епідемії розпочав волонтерську діяльність – доставку продуктів та ліків літнім людям, закупівлю медичного обладнання та медикаментів, передачу у лікарні захисних костюмів та окулярів для медиків.

Чергову партію захисних костюмів індивідуального захисту у цей день отримав «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України». Загалом, до лікарень по всій Україні вже передано понад 30 тисяч комплектів індивідуального захисту для медперсоналу. Засоби захисту отримали і лікарі та медперсонал Турбівської лікарні.

Також Руслан Євгенійович повернув у лікарні (Липовецьку та Турбівську) два ШВЛ (апарати штучного дихання легенів), які раніше пообіцяв відремонтувати. Ремонт апаратів йому обійшовся понад 40 тис. грн. Ще подарував для лікарів значну кількість медичних операційних рукавичок, поцікавився які за фахом лікарі мають працювати з апаратом штучного дихання, які кроки робить місцева влада , аби убезпечити липовчан від пандемії. Інформацію з цих питань надав головний лікар.

А на завершення зустрічі головний лікар Олександр Дмитрук з персоналом та заступник голови районної ради Руслан Танасюк висловили Руслану Євгенійовичу та Фонду Петра Порошенка щиру вдячність. Благодійна допомога стане надійною підмогою медпрацівникам лікарні в нинішніх надзвичайно складних умовах їх праці.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.