Благодійну допомогу привезли до Липовецької ЦРЛ

Благодійну допомогу від БФ «МХП-Громаді» привезли до Липовецької ЦРЛ представник від МХП, провідний менеджер з питань регіонального розвитку Петро Андрієць та народний депутат від ВО «Батьківщина» Олег Мейдич, повідомляє Vlasno.info. У Липовці функціонує станція екстреної медичної допомоги про яку розповів головний лікар Сергій Гульман. Вона обслуговує 4 райони, а саме: Липовецький, найбільший за чисельністю жителів, Іллінецький, Погребищанський і Оратівський райони, де загалом проживає близько 120 тисяч населення. На базі є п'ять нових автомобілів марки Sitroen, один з яких обладнаний аппаратом ШВЛ.

- В нас працює переважно молодий персонал, - зазначив Сергій Гульман, - але є і медперсонал старшого віку, ніхто з них не злякався пандемії, ми працюємо в режимі підвищеної готовності, тому знаємо як, та що насамперед зробити, аби не потрапити в зону ризику. Дякуємо за таку допомогу, адже все, що привезли мінімізує негативні наслідки. Потрібно дотримуватися встановлених вимог карантину та правил не тільки медикам, а й усім жителям громад за життя яких ми відповідаємо.

Олег Мейдич наголосив:

- Ми знаємо, що ви на «передовій», в домівках на вас чекають рідні і близькі люди, тому нашим спільним обов'язком є вчасне забезпечення персоналу необхідним захистом. Завдяки компанії МХП, закуплено потрібне і сьогодні ми тут, аби захистити медпрацівників.

Представник від Благодійного фонду МХП-Громаді Петро Андрієць, разом з депутатом Олегом Мейдичем та головним лікарем Липовецької ЦРЛ Олександром Дмитруком та іншими розвантажили автомобіль, в якому привезли:

30 халатів хірургічних;

90 літрів антисептичних засобів СМ-16;

50 ефір скін-дез для дезінфекції рук;

90 комплектів одягу епідеміологічного;

300 штук високих бахіл;

450 штук респіраторів.

Загальна вартість наданої допомоги для Липовецьких медиків становить близько 113 тисяч гривень.

- Дякуємо благодійникам за надану допомогу, раді, що можемо захистити медичний персонал,- прокоментував головний лікар Олександр Дмитрук,- у нас випадків ще не виявлено, бажаємо усім вінничанам та українцям згуртуватись та бути здоровими.

У Вінницькій області за останні два тижні було надано допомогу в м. Ладижин, Тростянецький, Тульчинський, Гайсинський, Іллінецький, Погребищанський та Оратівський райони. Це ще не весь перелік медичних закладів, куди доклали свої зусилля командно вінницькі депутати мажоритарники Микола Кучер, Олег Мейдич разом з компанією МХП на загальну суму близько 1 мільйона 752 тисяч гривень.

Джерело: vlasno.info