Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Чергова 16 сесія районної ради 7 скликання

Сьогодні, 21 липня,  відбулася чергова 16 сесія районної ради 7 скликання.

В роботі сесійного засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад району, представники правоохоронних органів та ЗМІ.Перед початком сесії голова районної ради за дорученням очільників регіону вручив грамоту обласної ради та облдержадміністрації Юрію Яремчуку, голові громадської організації "Спілка учасників АТО"-за сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток конституційних засад української державності,високий професіоналізм та з нагоди 21 річниці Конституції України.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам"ять Олега Грабчака та сіх загиблих за волю та незалежність України. Голова відкрив 16 сесію районної ради 7 скликання, пролунав Гімн України і депутати приступили до роботи. Обрали секретаріат у складі депутатів Олександра Хацьоли, Юрія Яремчука та Людмили Козак.

Після детального вивчення на засіданнях постійних комісії, президії районної ради на розгляд депутатів було винесено 8 питаньзокрема:

Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету у І півріччі 2017 року;

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами);

Про розпорядження голови райдержадміністрації;

Про Районну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки;

Про створення комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради Вінницької області та затвердження його Статуту;

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та інше.

За результатами засідання було прийнято відповідні рішенняВ роботі сесії взяли участь 19 депутатів районної ради. 

Повернутись