Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ЧОРНОБИЛЮ ГІРКИЙ ПОЛИН НА СЕРЦЕ ЛІГ НЕЗРИМО Й ТЯЖКО...

Світлина від Мій Липовець.

Відбулись урочистості з приводу 33 річниці ліквідації аварії на ЧАЕС. На захід запрошувались учасники ліквідації атомного лиха , керівники підприємств, установ, шкільна молодь, громадськість. 
Пролунав Гімн України , перед присутніми виступили керівники - перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. Вони згадали усіх липівчан, які у перші хвилини катастрофи стали на захист мирного життя українців. З району першими відправились у зону катастрофи представники Турбівської та Липовецької автоколон, пожежних частин, правоохоронних органів. А згодом і наші будівельники , які вахтовим способом стали будувати житло для переселених із Чорнобильської зони людей.
Багатьох із тих перших вже сьогодні серед нас немає... Лише пам"ять, яка жива, нагадує нам ті страшні часи та імена людей, які полягли у нерівному двобої з атомом. 
-Вас можна прирівняти до нинішніх мужніх та сміливих захисників України, які стоять у двобої з агресором на сході України і бережуть наш спокій, - зазначив голова районної ради Юрій Науменко.
Миру, добра, єдності та злагоди побажали усім липовчанам керівники, а ліквідаторам здоров"я та добробуту. Ольга Дмитрів запевнила, що влада зробить все, аби медичне обслуговування населення, а особливо ліквідаторів, учасників бойових дій, ветеранів було на належному рівні.
Привітав учасників ліквідації наслідків катастрофи голова районної організації "Союз Чорнобиль" Володимир Сличук. він нагадав як важко було боротись із незримим ворогом.
Почесні грамоти, грошові винагороди та квіти вручили керівники ліквідаторам Липовеччини . 
Далі, учасники заходу пішли вклонитись пам"яті земляків, які не дожили до цього світлого сонячного дня, до Пам"ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам"ять... 
Працівники районного будинку культури підготували літературно-музичну композицію " Чорнобильський вітер у душах мете". Зворушливо прозвучали у чудовому виконанні Руслани Гомонюк та Юлії Марценюк пісні українських авторів "Лелеки білокрилі" та " "Чорнобильські дзвони".
Карбуючи кожне слово в пам"яті присутніх Вікторія Терлецька читала рядки поезії
-Ті, що горіли в огні в перші хвилини двобою, 
Землю прикрили собою, як наші діди на війні...
Не залишили свої пости, мужньо стояли на герці, 
Пам"ятник їм вознести треба у кожному серці...

Весняні квіти липовчани поклали до підніжжя Пам"ятного знаку і низько вклонились до землі перед героями і жертвами Чорнобильської катастрофи...

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись