Cпільне засідання постійних комісій та Президії районної ради

Голова районної ради Юрій Науменко провів спільне засідання постійних комісій та Президії районної ради. Депутати погодили порядок денний 33 позачергової сесії районної ради 7 скликання та детально обговорили проекти рішень із зазначених питань.

Зокрема, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік,про затвердження фінансового плану на 2019 рік зі змінами та звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області за 2019 рік, про призначення директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району", Про розпорядження голови районної ради.

Окрім того, розглянуто районну Програму організації відзначення державних, професійних свят, відомих громадян району, ювілейних дат державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування, вшанування трудових колективів та їх працівників, знаменних та пам’ятних дат Липовеччини на 2020-2021 роки та внесення змін до ряду діючих програм, про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Брицьке та с. Конюшівка Брицької сільської ради Липовецького.

Таким чином, на розгляд 33 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 28 лютого, виноситься 16 питань. Депутати затвердили порядок денний позачергової сесії.