Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Cпільне засідання постійних комісій

Фото Олексій Лебідя.
У зв'язку з погодніми умовами, на спільне засідання постійних комісій депутати не змогли зібратись у повному складі. Ті, яким вдалось добратись до районного центру, обговорили всі питання порядку денного. У обговоренні питань взяли участь також начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ спільної власності територіальних громад району. Заступник голови районної ради Руслан Танасюк давав роз'яснення на питання, що виникали в обговоренні проектів рішень. На засіданні Президії районної ради, що відбудеться на наступному тижні, можна буде ще раз повернутись до кожного проекту рішення і детально розібрати його.
На порядок денний 11 сесії районної ради 7 скликання внесено 24 питання, основне із них це звіт голови районної ради за звітний період. Окрім нього депутати розглянуть:

- Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва Липовецького району на 2017-2018 роки.

- Про Комплексну програму мобілізації зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державної фіскальної служби району по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2017-2021 роки.

- Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

- Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2016 рік" (із змінами).

- Про розпорядження голови райдержадміністрації.

- Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки".

- Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 25 березня 2016 року №61 "Про Комплексну програму реформування системи надання адміністративних послуг у Липовецькому районі на 2016-2017 роки" (зі змінами).

- Про внесення змін та доповнень до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки".

- Про районну Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших, передбачених законодавством пільг на 2017-2018 роки.

- Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 19 "Про Районну програму соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів на 2016-2020 роки".

- Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 20 "Про Районну програму соціального захисту ветеранів війни та праці "Ветеран" на 2016-2020 роки".

- Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 4 грудня 2013 року №314 "Про районну програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2014-2018 роки".

- Про затвердження у новій редакції Статуту Липовецької дитячо-юнацької спортивної школи.

- Про затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства "Районний Трудовий архів" Липовецького району Вінницької області.

- Про затвердження договору оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

- Про затвердження договорів оренди приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

- Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги", що є спільною власністю територіальних громад району.

- Про затвердження у новій редакції Статутів загальноосвітніх шкіл Липовецької районної ради Вінницької області.

- Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна загальноосвітніх шкіл району, що є спільною власністю територіальних громад району.

- Про розірвання договору оренди частини приміщення, що є спільною власністю територіальних громад району та перебуває на балансі Липовецької районної ради.

- Про надання згоди на поселення та подальше проживання непрацездатних громадян району у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

- Про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України трудового колективу комунального підприємства "Редакція газети "Липовецькі вісті".

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

 

Повернутись