Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДАРУЙТЕ РАДІСТЬ ЛЮДЯМ!

17 лютого — День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної належності.

Святкування Дня спонтанного вияву доброти в Україні проводиться практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини — радість інших людей.

Дане свято — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна  кожна людина.

За ініціативи Центру соціальних служб для дітей. сім"ї та молоді сьогодні відбулась гарна акція у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, головний лікар ЦРЛ Олександр Дмитрук. Аби підняти настрій діткам, які перебувають на лікуванні у дитячому та інфекційному відділеннях районної лікарні, вони дарували з нагоди свята солодкі сувеніри та повітряні кульки у вигляді квіточок. Давно відомо, що позитивні емоції позитивно впливають на психіку та прискорюють процес одужання. Попутно привітали з народженням малят двох мамочок. Зі святом, липівчани! Даруймо радість один одному і світ стане добрішим!

Повернутись