Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Делегація Вінницької області перебуваєла з офіційним візитом у Республіці Румунія

З 27 по 29 січня делегація Вінницької області перебуваєла з офіційним візитом у Республіці Румунія на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа. До її складу ввійшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, працівники виконавчого апарату обласної Ради, депутати обласної Ради , голови 13 районних та трьох сільських рад Вінниччини. Липовеччину представляла голова молодіжної ради профспілки держустанов Ольга Собко.Основна мета візиту вінницької делегації – участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Досвід функціонування системи місцевого самоврядування та децентралізації у Республіці Румунія».
Під час перебування за кордоном вінниччани ознайомилися із роботою Парламенту Республіки Румунія – Палатою депутатів, Сенату у м. Бухарест. Також провели низку зустрічей, на яких  на досвіді Румунії обговорили питання децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях. Відбулася зустріч із Президентом Ясської повітової Ради  Марічелом Попа, віце-президентами, секретарем Ясської повітової Ради, керівниками муніципалітетів та округів, з метою обговорення питань функціонування органів місцевого самоврядування, обміну досвідом децентралізації управління на регіональному та місцевому рівнях.
Учасники офіційної делегації  ознайомилися із системою адміністративно-територіального устрою Республіки Румунія,  організацією роботи центральних та місцевих органів влади і управлінь. Протягом перебування за кордоном відвідали та оглянули такі великі міста як Бухарест, Ясси, Додому привезли масу позитивних вражень та емоцій.
Повернутись