День Дошкілля

27 вересня у залі Липовецької районної ради відбулося урочисте засідання з нагоди Дня Дошкілля.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року" та резолюції І Всеукраїнського з'їзду працівників дошкільної освіти щодо відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля, з метою підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об`єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оголосило проведення 27 вересня Всеукраїнського Дня дошкілля.

Урочисту частину розпочали з вітальних слів перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, начальник відділу освіти Інна Косач, голова профспілки освітян Володимир Кучер.

Грамотами, Подяками та грошовими винагородами було відзначено кращих працівників закладів дошкільної освіти.
За результатами конкурсу "На краще розвивальне предметно-ігрове середовище" відзначено переможців.