Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДЕНЬ ЄВРОПИ У ЛИПОВЦІ

Відбулось ще одне свято цієї весни-День Європи. 
Привітав липівчан із ним заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Він зазначив, що у День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту, це - ще одна можливість для мешканців України долучитися до європейської культури. 
Підкреслив безперечність європейського виборуУкраїни в майбутньому, закликав поважати національні, духовні, культурні надбання європейських народів та побажав липівчанам гарного і змістовного відпочинку. 
Чудовою концертною програмою здивували липівчан сьогодні аматори художньої самодіяльності районного будинку культури, Липовецької музичної школи та дитячо-юнацького Центру. 
Розпочала концертну програму Євгенія Русецька словами про рідну Україну, Україну як одну із багатьох європейських держав. Продовжили виступ Євгенії літературно-музичною композицією "Усе -моє, все зветься Україна!" гуртківці ДЮЦу Софійка та Іванка Кривенки . Розважальний конкурс провела керівник гуртка Л.Мазур. Далі линули пісні у виконанні вихованців музшколи, ДЮЦ, будинку культури. Тепло глядачі зустрічали усіх виконавців, і по-особливому вокалістів гурту "The waу" Олександра Терлецького та Ярослава Пшиворського, у їх виконанні прозвучала пісня О.Пономарьова "Ніченькою темною". Невеличкий дощ не завадив дійству і завершила святкову програму неординарним виконанням пісні про любов (англійською мовою) сьогоднішня випускниця музичної школи Валерія Савінова.

Повернутись