День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня

Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу: забезпечують життєдіяльність населених пунктів, надають різні послуги. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.
Шановні комунальники! Завдяки вашій праці у сім’ї липовчан потрапляють вода, газ та світло, гарнішають, розквітають вулиці, парки і сквери, ремонтуються і будуються дороги.
Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми, тримати руку на пульсі, незважаючи на скрутні часи. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наш рідний район справді гарним і затишним.

Дякуючи всім за щоденну напружену працю, голова райдержадміністрації Тарас Олексюк, голова районної ради Юрій Науменко привітали представників цієї галузі і за спільним рішенням вручили їм грамоти, квіти та грошові винагороди.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.