Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди у свій час зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.
З нагоди свята до одиноких людей похилого віку, що проживають у Росошанському відділенні, завітали голова районної ради Юрій Науменко, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник УПСЗН Валентина Бичкова та директор КЗ "Територіальний центр..." Катерина Мельничук. Поцікавилися як живеться людям у закладі , поспілкувались.  Приємною була новина про те, що напередодні свята у Тиврівському будинку-інтернат відбувся захід " Україно, ти у серці моїм єдина!", на якому були представлені кращі творчі роботи людей поважного віку. У виставці взяв участь 31 територіальний центр нашої області , представлено було чимало цікавих , майстерно виконаних робіт. У світлиці нашого районного територіального центру виставлялися роботи вишивальниць, в"язальниць, любителів ліплення, випічка  із рецептами. Виліплені із солоного тіста вироби представила Катерина Миколаївна Ситник, а Віктор Володимирович Гаврилюк взяв участь у шахово-шашковому турнірі, що проводився зз нагоди свята, і зайняв одне із призових місць. Обоє учасників відзначені Почесними грамотами, солодощами і до Росошанського відділення повернулись із приємними, незабутніми  враженнями . Всі їх тут чекали і розділили радість спільно.                                                                                                                                                                                                 Голова привітав усіх мешканців відділення із Днем ветерана та людей похилого віку, побажав усім доброго здоров"я, добра, миру та життєвих гараздів. Керівники вручили  людям  похилого віку подарунки. Діти Росошанської ЗОШ 1-3 ст. привітали усіх  чудовою концертною програмою, яку приготували із класним керівником спеціально до свята. Вони часті гості у комунальному закладі і цього разу разом із гарним настроєм подарували  одиноким людям осінні квіти .

Повернутись