День медичного працівника

У третю неділю червня, за багаторічною традицією, в Україні, працівники установ та підприємств охорони здоров’я відзначають своє професійне свято - День медичного працівника. Напередодні свята (без обмежень) приймають щирі подяки, квіти, поздоровлення і теплі побажання.
В Україні святкування Дня медичного працівника в третю неділю червня закріплене Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року.
Лікарі та їх незамінні помічники - медичні сестри, акушери, фельдшери, санітари і лаборанти медустанов, молодший медичний персонал , всі, хто одягає білі халати, заслуговують найкращих слів побажань.
Не дивлячись на те, що цього року пандемія внесла свої корективи у звичний потік виробничих процесів , організації торжеств та святкувань, очільники району Юрій Науменко та Тарас Олексюк відвідали трудові колективи комунальних підприємств "Липовецька ЦРЛ", "Центр ПМСД", екстреної допомоги, обласної лікарні відновного лікування, аби привітати їх з прийдешнім святом.
Вони висловили щиру вдячність за працю, відповідальність, компетентний підхід до вирішення питань та професійність і вручили квіти, грошові винагороди та грамоти районної ради й райдержадміністрації з нагоди свята.
За сумлінну багаторічну працю, високу професійність , активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток медичної галузі району відзначено грамотами та грошовими нагородами:
Бандровську М.Ф.-заступника головного лікаря, Дубограй А.П.-лікаря-невропатолога, Дубінець З.В. - молодшу медичну сестру, Загородню Л.В.-бактеріолога, КАлінчук В.В.-фельдшера, Кириченко І.М.- сестру медичної загальної практики, Котилевич П.І.- фельдшера-лаборанта, Майорову Р. М.-сестру медичного відділення, Мохнатюк Н.В.-вихователя-методиста,Панасюка В.В.-водія, Параскевич Т. М.-сестру медичну, Польову О.В.- молодшу медичну сестру, Скалацьку І. О.- процедурну сестру, Ставратій Р.А.-сестру медичну, Стецун Т.Д.-сестру медичну, Чигур Н.В.-сестру медичну, Шеремету І.Ю.-лікаря-рентгенолога, Хохліч Т.В.- старшу медичну сестру поліклініки, Шишківську Т.М.-фельдшера відділення екстреної допомоги.

-Дорогі медпрацівники, бажаємо вам міцного здоров’я, тому, що і наше здоров’я ,в цьому випадку, буде під вашим надійним захистом! Добробуту, добра та щастя вам і вашим родинам і , звичайно ж, успіхів у роботі, тому що від цього залежить швидкість нашого одужання!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.