ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ РОМАНА ГРУШКА

Грушко Роман Миколайович
Cтарший солдат, заступник командира бойової машини – навідник-оператор розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Народився 18 травня 1985 року в селі Щаслива Липовецького району Вінницької області. У 2002 році закінчив Липовецьку загальноосвітню школу №2, потім – середній спеціальний навчальний заклад за спеціальністю «Лісове господарство».

Працював лісником у Погребищенському районі Вінницької області.

14 серпня 2014 року Липовецько-Погребищенським об’єднаним районним військовим комісаріатом Вінницької області мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив заступником командира бойової машини – навідником-оператором розвідувальної роти 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0409, місто Новоград-Волинський Житомирської області).

З 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Учасник боїв за місто Дебальцеве Донецької області. Позивний «Лісник».

9 лютого 2015 року бІля села Нижня Кам'янка, поблизу Дебальцеве Донецької області, під час обстрілу героїчно загинув наш земляк--- старший солдат Збройних Сил України Роман Грушко.

20 лютого 2015 року похований на міському кладовищі міста Липовець Вінницької області.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (13.08.2015; посмертно).

Залишились батьки, брат, дружина та донька.

П"ять років пройшло з того часу, а рана не гоїться до цієї пори ... Так , як і п"ять років тому , шумлять високо в небі верхів"я дерев у лісі, співають птахи, донечка пішла до школи, а його вже немає, лише пам"ять живе і нагадує всім той день... , коли прийшла в місто страшна звістка.

9 лютого у Липовецькій ЗОШ №2, школі, в якій навчався Роман Грушко , пройшов мітинг на честь дня його пам"яті. До меморіальної дошки діти поклали живі квіти. Не дивлячись на пору року, погоду, квіти завжди присутні тут. Тут його пам"ятають.
І на могилку в цей день приходять рідні, однокласники, побратими, аби вклонитися доброму імені земляка . Царство небесне Героєві, пам"ять про нього житиме в наших серцях...

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.