Звання, і прізвища, і дати.
Печалі бронзове лиття.
Лежать наморені солдати,
а не проживши й півжиття!

Хтось, може, винен перед ними.
Хтось, може, щось колись забув.
Хтось, може, зорями сумними
у снах юнацьких не побув...

У День пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні очільники району, представники ветеранських організацій, депутати районної ради та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації схилили голови перед священною пам"яттю загиблих.

Цей святий день завжди викликає почуття безмежної гордості за наш народ та гіркий сум і скорботу водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, знову і знову схиляємо голови. Згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли весь тягар другої світової . Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за безприкладний героїзм, мужність, силу духу, самопожертву, які проявили у боях за рідну землю.

Висловлюємо безмежну вдячність і тим, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу.

Історія кожного з українців та українок, які воювали в Червоній армії, УПА, Війську польському, Французьких, Британських, Канадських збройних силах та армії США – це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором. День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках стали на захист свободи і незалежності нашої України в час сьогодення.
Ви – наша гордість, ви гідні нащадки своїх дідів прадідів!!!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.