День пам’яті та примирення

Сьогодні,8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, вшанувати пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.
У 2015 році Україна відмовилася від святкування цієї дати Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі - не "святкуємо", а вшановуємо, згадуємо Другу Світову у якій брали участь наші діди, прадіди, батьки, рідні, акцентуючи увагу на величезній ролі людей, які боролися з нацизмом і в цій нерівній боротьбі-вистояли. Важливо, що хоч би де перебували українці та вихідці з України, вони пліч-о-пліч з іншими народами воювали проти нацизму та нагороджені високими відзнаками країн, у лавах яких вони служили.
Сьогодні ми не маємо можливості організовано піти до пам"ятників, Меморіалів Слави, безіменних могил, аби низько вклонитися їм, ГЕРОЯМ, але у кожного з нас є маленькия куточок, прихисток у серці, і це - наша пам"ять, в якій вони залишаться назавжди. Найкращі квіти цієї весни ми віддаємо їм, нашим захисникам, які не вагаючись віддали свої життя задля мирного неба над нами, задля нашого майбутнього і наступних поколінь. Вічна пам"ять героям!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.