Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День поліції України

Це одне з нових офіційних державних і професійних свят. Воно з’явилося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року, після підписання указу колишнього Президента України Петра Порошенка. 
У Липовецькому відділенні поліції з цього приводу відбулись урочистості у яких взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. 
У вітальному слові вони зазачили, що сьогодні нелегко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки треба спільно ,у тісній співпраці та взаємодії з населенням, громадськими об’єднаннями на засадах партнерства. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.

Привітав своїх підлеглих із святом начальник відділення поліції, полковник Павло Дармограй. 
Керівники побажали особовому складу міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, у якій люди пишатимуться високим званням громадянина України.
Найкращі побажання передали рідним і близьким поліцейських, які поділяють труднощі нелегкого обов’язку перед державою своїх дітей, та ветеранам служби.
Відповідно до спільного розпорядження, Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради за високу професійність , сумлінне виконання службових обов»язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності , правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди свята керівники нагородили Андрія Дудника, інспектора сектору реагування патрульної поліції№4,Олександра Корнійчука-старшого слідчого відділення, Богдана Пилипчука-старшого дільничного офіцера сектору превенції,Сергія Попика-старшого дільничного офіцера сектору превенції. Грамотою , грошовою винагородою та квітами відзначили з нагоди свята начальника Липовецького відділення поліції, полковника Павла Дармограя, який чимало зусиль докладає до зміцнення матеріальної бази Липовецького відділення

Повернутись