День працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
Працівники соціальної сфери щоденно забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і колективними конфліктами, плануванням сім'ї, з питаннями працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя та іншими.Вашу чуйність відчувають широкі верстви липовчан і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.
Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомог тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю ,яка не всіма помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.
Зичимо вам та ветеранам служб соціального захисту району міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту мешканців Липовеччини. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі слугують людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Хай невичерпною буде  криниця ваших добрих душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.
З повагою Голова районної ради Юрій Науменко, перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів, голова Липовецької РП ПДУ України Валентина Тращук