Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ДЕНЬ РОДИНИ

ШАНОВНІ ЛИПОВЧАНИ, СЬОГОДНІ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ

ДЕНЬ РОДИНИ.
Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня- день Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу. 
Тож, дозвольте всіх вас привітати зі святом. Саме в родині ми робимо с
вої перші кроки, тут вчимося любові та милосердю, звідси стелиться нам дорога в самостійне життя.Родина-це основа всього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Родина навчає нас поважати своїх предків, любити Батьківщину, берегти і шанувати пам'ять свого народу.
І саме родина дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей. 
Все це - складові людського щастя.
Саме його хочеться побажати вам, дорога наша родино! 
Хай вся повнота життя заповнить ваші серця! Нехай у ваших родинах панує любов, злагода, подружнє кохання і вірність, взаєморозуміння, взаємна підтримка і щасливий сміх дітей!!! 
Хай любов'ю іскряться очі, мир і спокій поселяться у ваших душах! А, головне, хай в родині вас завжди чекають щирі і люблячі рідні люди!

З повагою голова районної ради Юрій НАУМЕНКО
Перший заступник голови райдержадміністрації Ольга ДМИТРІВ

Повернутись