Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День рятувальника. Люди, які завжди на варті

Відповідно до  Указу Президента України № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника,у яких взяли участь голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Володимир Михайленко.

У вітальному слові керівники  відзначили значний внесок пожежників та аварійно-рятувального формування і служби у справу захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Завдання, які стоять перед службами цивільного захисту більшості країн світу, пов’язані сьогодні в основному з проблемами мирного часу, що дозволяє говорити саме про цивільний захист населення.

День рятувальника України – це професійне свято всіх працівників Міністерства надзвичайних ситуацій України. Воно започатковане, щоб вшанувати їх безприкладний героїзм, ще раз підкреслити важливість професії і віддати данину поваги.  Святкується День рятувальника України щорічно у вересні в той же день, що і день Ікони Божої Матері "Неопалима Купина". Вона вважається покровителькою пожежників і рятувальників.

З нагоди свята керівники відзначили  Почесними грамотами та грошовими винагородами відданість присязі, відповідальність та професійність окремих працівників рятувальної служби, зокрема Романа Білоуса -- начальника Липовецького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Володимира Посунька -- начальника Турбівської місцевої пожежної команди, Олександра Будзінського -- старшого водія-майстра газодимозахисної служби ДПЧ №21 м. Липовець.  Не обійшлось і без подарунків -- за кошти районного бюджету на виконання районної Програми для служби придбано три апарати захисту органів дихання та зору на стисненому повітрі "AirXpress Fire" та шість ізолюючих масок "AirXpress Fire" для рятувальників. День рятувальника України – прекрасний привід привітати всіх працівників  рятувальної служби та з надзвичайних ситуацій нашої країни. Сильним духом людям, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, керівники побажали міцного здоров'я, життєвих  гараздів, щасливого сьогодення  і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час -- ви завжди на варті. Прийміть нашу вдячність.

Повернутись