Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Світлина від Мій Липовець.

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні...

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Друга світова війна увірвалась на територію нашої Вітчизни вранішнім бомбардуванням міст і сіл західної України, Києва ,Одеси, Севастополя ...
День початку війни став в Україні історичним Днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь українців.У цей день ми згадуємо тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і тих, чиї життя були скалічені, зруйновані іншими людьми. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. ...
Ця жахлива війна забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.
Ми пам"ятаємо усіх тих, хто загинув, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях НКВД, хто жертвував найдорожчим - життям - заради того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.
Нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, гіркота нищівних поразок і слава звитяг, -всі випробування пройшли українці і здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов’язок — оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.
У цей день віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від загарбників. Ми заплатили занадто високу ціну через зіткнення двох тоталітарних режимів. Прикро те, що війна пішла з українських земель ненадовго, і зараз українці так само обороняють свою Батьківщину від окупантів.
Очільники району Юрій Науменко та Тарас Олексюк із заступниками , голова районної ветеранської організації Збройних Сил Василь Павлюк вшанували пам"ять полеглих бійців і поклали квіти до Меморіалу Слави та Пам"ятного знака Героям Небесної Сотні і землякам , полеглим в боях за єдність та цілісність України.
Схилили у скорботі голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
Слава їм, вічна і світла пам’ять!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись