Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

День Соборності святкує Україна!

Сьогодні у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди великого державного свята Дня Соборності України. Липівчан привітали голова Липовецької райдержадміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко та міський голова Микола Грушко.
Щороку, 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році, починаючи з 1999 року в Україні відзначається День Соборності.
У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність.
Ідея соборності бере свій початок від об'єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. Сьогодні її продовжують українці, які борються за єдність та цілісність України на сході України .
Громадян району , які примножують здобутки, докладають чимало зусиль до розквіту нашої держави , до реалізації ідеї єдності і цілісності, відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради, відзначено Грамотами та грошовими винагородами. Щирі вітання від очільників району прозвучали на адресу Гаврилова Миколи Олексійовича, учасника бойових дій в АТО, з нагоди Дня його народження.
Аматорські колективи районного будинку культури підготували чудову змістовну концертну програму.

 

Повернутись