День Соборності у Липовці

День Соборності у Липовці ропочався із покладання квітів до Пам"ятного знаку борцям за волю України і Меморіалу Слави. Представники трудових колективів, учасники бойових дій в АТО, громадськість міста, делегації від територіальних громад району зібралися в цьому місці аби віддати шану всім українцям, які боролися за волю, незалежність, цілісність та єдність України. До заходів долучилися і представники молодшого покоління міста .Урочиста частина заходу продовжилась у верхній залі районної ради.

Велична і свята , моя ти Україно! Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, соборну і єдину, і нам твою історію творить!- цими словами розпочала урочистості Ірина Бубела.

Пролунав Гімн України і з вітальною промовою до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів.

Вона зазначила, що  22 січня стало особливою віхою в історії України. Своєрідним барометром, який визначає  моральний стан української нації щодо   готовності громадян до єднання, до порозуміння заради ідеї державності, повної незалежності, унітарності, які мають гарантувати нації досягнення  успіху у справжніх людських природних цінностях.101 рік тому сталось неймовірне - по суті дві України УНР і ЗУНР, які утворились на уламках двох імперій -  російської і австро-угорської, маючи свої ментальні особливості і певні своєрідності, об’єднались в єдину країну.

Сьогодні кожна наша підтримка, наше слово, наш вчинок – він важливий. І для бійців, для наших хлопців, які захищають нас кожного дня вже шостий рік поспіль-вони безцінні, – наголосила Ольга Дмитрів.

-Я переконана, як і  кожен з Вас, що за нами Правда. А за ким Правда, за тим і Перемога.

І фінальна битва за Україну, за її території, за її уми, безумовно завершиться успішно для українців.

І буде наша Україна єдина, соборна, неподільна!

І будемо ми святкувати наше величне свято – День Соборності України в мирі і злагоді!

Нехай паростки національної єдності міцно проростуть у серці кожного й стануть символічним міцним щитом і захистять від усякого зла.

Злагоди, добра та мирного неба!

Слава Україні!        Героям Слава!

Хвилиною мовчання вшанували сьогодні липовчани усіх захисників України,які полягли в боротьбі за її єдність та цілісність.

Керівники подякували за співпрацю, підтримку і вручили грамоти , грошові винагороди та квіти головам громадських організацій - Юрію Яремчуку, Валентині Левкович, Геннадію Сидорову, Володимиру Сличуку.

Чудовою концертною програмою порадували присутніх солісти та хоровий творчий колектив районного будинку культури. На завершення програми неперевершено та надзвичайно гарно звучав духовний Гімн України, який всі присутні із сльозами в очах слухали стоячи.