День вчителя

Дорогі липовчани! Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери - День вчителя, звичайно ж , завжди було і залишається улюбленим нами ще зі шкільної парти . Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994 року, це особливе професійне свято було визнано і встановлено на міжнародному рівні. Не тереба забувати, що невтомна праця українського вчителя формує наше майбутнє – прогресивну, освічену, успішну молодь, яка так само створює і розвиває успішну та сучасну європейську Україну. Сьогодні освітяни дбають про реалізацію освітньої політики держави, але насамперед роблять усе, щоб сучасний учень був успішним та конкурентоздатним.

Шановні учителі, від Вашої наполегливості і успіху залежить майбутнє нашої молодої держави. Висловлюю вам, шановні сіячі мудрого, доброго, вічного, сердечну вдячність за багаторічну невтомну та плідну працю із виконання найбільш відповідальної місії - навчання і виховання молодих поколінь. Вірю, що віддане служіння своєму покликанню, висока професійність стануть запорукою успіху у процвітанні нашої Батьківщини.

Особливої уваги заслуговують  зараз органи місцевого самоврядування, які сьогодні роблять чимало, аби освітні послуги були якісними, умови навчання для дітей  зручними, а вчителі прагнули до фахового зростання. Нехай усі проекти з розвитку галузі знайдуть підтримку Ваших громад та будуть підкріплені відповідним ресурсом! Шановні учителі, нехай вдалим буде Ваш шлях, добробуту Вам, підтримки батьківської частини громади. Бажаю міцного і непохитного здоров’я, слухняних і розумних  учнів , найкращих успіхів у будь-якому освітньому процесі до якого нас приводить наше багатогранне життя! Зі святом вчителя Вас!

З повагою голова Липовецької районної ради Юрій Науменко