ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Українське волонтерство-явище унікальне, напрямків у нього багато. І випадкових людей воно не терпить. Волонтери - це люди з відкритим і добрим серцем, світлими помислами , самовіддані та безкорисні. Люди, які займаються волонтерською діяльністю, зробили цей вибір особисто й добровільно. Погодьтесь , не кожному дано відчути біль іншої людини, бажати їй допомогти, підставити своє плече у вкрай важкій ситуації. Такий нелегкий шлях обрали собі наші волонтери , які самоорганізувалися у волонтерську групу "Заради майбутнього".
Вже не один рік вони працюють. Без примусу, без чиїхось вказівок, самі собі обирають спосіб та форми діяльності. Очолюють групу дві Лесі- Гевко та Сличук. Працюють на результат. Важко перелічити тих, кому вони стали в пригоді, допомогли в лікуванні , в скруті. На їх рахунку вже дев"ять благодійних заходів, які одним приносять матеріальну підтримку і віру в завтрашній день, а іншим - моральне задоволення. Це теж дається не кожному,- усвідомлення того, що ти зміг долучитися до спільної справи і комусь допомогти. Як говорить народна мудрість:" Раз добром зігріте серце - вік не прохолоне".
Сьогодні, напередодні Всесвітнього Дня волонтера, ми стали свідками ще одного надзвичайного заходу, підготовленого ВГ "Заради майбутнього!", який відбувся у м.Іллінці у розважальному комплексі "Варвара".Вечір проходив під назвою "Заради майбутнього"- запрошує друзів".
Організатори запросили різних людей на захід, аби спільно розділити миті любові, милосердя і вдячності. Чудова концертно-розважальна програма за участі Тетяни Денисюк, Жанни Баранюк, Юлії Кушнір, Влади Смаляної, Влада Васильченка, Ярослава Пшиворського захопила глядачів з перших хвилин. Креативний ведучий програми Олександр Остаповець дотепним гумором, вмінням невимушеного спілкування зробив усе для того , щоб присутні на кілька годин нагеть забули про домашні турботи, а просто відпочили. Серед традиційних лотів, що розігрувались на аукціоні : яскравих сувенірів, майстерних вишиванок, неперевершеної випічки, чарівної акварелі у стилі ретро, були ексклюзивні лоти- чашки із логотипом назви акції( всіх акцій відбулось 8), календарі ВГ "Заради майбутнього на 2020 рік, записнички і т.і. Кожен із учасників за щастя вважав придбати на згадку такий сувенір. Щасливі власники придбаних лотів одразу робили світлини із майстром цієї справи, Олексієм Обарою.
Волонтери скромно сиділи у глядацькій залі і хвилювались, аби все вдалося. Вони й не підозрювали, що хвилювання їх марні, бо все настільки чудово, що учасники не зогледілись як прийшов час прощатись. Аукціон, концертна програма , доброзичливість та світла аура дійства, і головне - це люди-добрі, щирі , відверті, з якими можна гори з місця звернути і "піти в розвідку".
А ще серед запрошених були сім"ї , які у свій час зіткнулися сам-на-сам із бідою. Так вони думали. Та ,незабаром, відчули підтримку волонтерів , а згодом, завдяки їм, підтримку багатьох небайдужих людей, готових допомогти.
Сьогодні волонтери почули на свою адресу багато слів вдячності та побажань - вони по праву їх заслужили.
Низький уклін вам, серцем покликані до милосердя люди! Бог вам назустріч, а добрі люди в поміч!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.