ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

У жовтні 2014 року Президент України своїм указом «з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості» запровадив
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ.
Дату обрано не випадково – 14 жовтня відзначається Покрова Пресвятої Богородиці-покровительки українських воїнів та День українського козацтва .
Наслідуючи славні традиції своїх предків, українці сьогодні-мужні захисники своєї рідної землі, сучасні герої, завдяки яким Україна була, є і буде!
Вони щодня стоять на сторожі Незалежності нашої України. Незалежності, яку виборюють для наших дітей, онуків, правнуків та прийдешніх поколінь.
Своєю хоробрістю, мужністю, відвагою воїни наближають омріяний день перемоги, довгожданого миру у вільній, незалежній, квітучій Україні.Глибока вдячність нашим українським лицарям, які мужньо і надійно тримають це важке випробування-захист України від імперії зла.
Шановні наші захисники, липовчани, гості територіальної громади району, щиро вітаємо із величними для всіх українців святами – Днем захисника України, Днем Покрова Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва! Нехай Пресвята Богородиця своїм омофором захистить нашу неньку -Україну, її славних воїнів від ворогів і на рідній землі торжествує мир, свобода і добро.
Слава Україні! Слава нашим захисникам!

З повагою перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів
Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.