Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Депутат Руслан Демчак - відкритий для липівчан

Сьогодні в громадській приймальні районної ради, громадян Липовецької районної територіальної громади приймав наш земляк -депутат Верховної Ради Руслан Демчак. На прийом записались окремі громадяни та керівники управління праці й соціального захисту населення, фінансового управління. Депутат прийняв усіх громадян, окремим пообіцяв матеріальну підтримку в лікуванні та необхідній медичній допомозі. По питанню надання допомоги в лікуванні жителя м. Липовець Олександра Гидзули, за якого потурбувались сусіди в особі Марії Касіянівни Зінченко - обіцяв хлопця забезпечити медичними препаратами та посприяти проходженню подальшого лікування.
Запевнив, що допоможе у виясненні питання заборгованості із проплати субсидій організаціям - надавачам житлово-комунальних послуг.
До народного депутата можна звернутись з питаннями, які не під силу розглянути самим. У інші дні громадян прийматиме його помічник Людмила Лаврова.
Свій візит до міста, де народився, Руслан Демчак розпочав із дитячої дошкільної установи "Сонечко", у якій за його сприяння реалізовується проект з капітального ремонту приміщення. Спільно із заступником голови районної ради Русланом Танасюком та підрядником Дмитром Шмигуном депутат  і оглянув 
приміщення.

Повернутись