Депутати прийняли рішення...

Відбулась позачергова, 34 сесія районної ради 7 скликання, у роботі якої взяли участь 22 депутати та голова районної державної адміністрації Тарас Олексюк. голова районної ради представив депутатам щойно призначеного голову Липовецької райдержадміністрації.

Депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого, внаслідок вчорашніх ворожих обстрілів українських позицій, військового Олексія Золіна та всіх полеглих за волю й незалежність бійців на сході України. Голова районної ради Юрій Науменко відкрив сесію, депутати обрали секретаріат у складі Ігора Ревацького, Людмили Козак та Юрія Задворного.

Далі розглянули питання порядку денного щодо внесення змін до рішення 32 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2019 року № 515 "Про районний бюджет на 2020 рік" ( із змінами). З цього питання інформувала начальник фінансового управління Людмила Заєць. Вона зазначила, що необхідність розгляду питання виникла у зв'язку із потребою виділення коштів із місцевого бюджету на невідкладні заходи, пов'язані із здоров'ям та соціальним захистом липовчан, підтримки районної програми "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров"я громадян" на 2016-2020 роки та виплати заробітної плати звільненим державним службовцям. Попередньо дане питання розглянули депутати постійної комісії з питань бюджету, голова Сергій Огородник.

Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 14, 78 та 85 Бюджетного кодексу України, враховуючи клопотання районної державної адміністрації від 18 березня 2020 року №01-13/338, та висновок постійної комісії районної ради з питань бюджету, за рахунок вільного залишку районна рада збільшила видаткову частину загального фонду районного бюджету: в т. ч.

на виконання "Районної Програми "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки" Для Первинної медико-санітарної допомоги населенню на закупівлю медичних дезинфікуючих засобів для проведення профілактиктичних заходів з бюджету виділено 35 тис. грн., на придбання інсуліну для хворих на цукровий та нецукровий діабет 500,00 грн; 546 тис. грн. виділено на галузь освіти для проведення капітальних видатків з метою належного функціонування освітніх закладів. Залишено в резерві на невідкладні заходи 2 мільйони гривень.

За запропонований проект рішення проголосували 22 депутати. Рішення прийнято відповідно з чинним законодавством.

Контроль за його виконанням покладено на постійну комісію районної ради з питань бюджету.

Голова районної державної адміністрації Тарас Олексюк висловив свою вдячність депутатам за розуміння, що незалежно від поглядів, належності до партій, вони згуртовано виконують покладені на них функції. В ситуації, що склалась, всі підприємства та установи працюють, що має немаловажне значення.

Голова районної ради Юрій Науменко закрив позачергову сесію і закликав депутатів бути одностайними, коли виникне така потреба зібратись знову, аби вирішити нагальні питання.