Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Депутати районної ради обговорили питання внесені до порядку денного позачергової сесії

Після реєстрації депутатів, відбулось спільне засідання постійних комісій, яке провів заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Депутати розглянули проекти рішень, підготовлені з питань порядку денного позачергової 23 сесії районної ради 7 скликання.

Про програму відпочинку та оздоровлення дітей і молоді Липовецького району на 2018-2023 роки інформувала Інна Косач – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

З питань внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №94 "Про районну Програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016-2020 роки" (зі змінами) та до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 29 січня 2016 року №50 "Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Липовецькому районі на 2016-2020 роки".

доповіла Валентина Бичкова – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки" та передачу майна комунальному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області інформував Олександр Дмитрук – головний лікар центральної районної лікарні.

На проектах рішень "Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами). та "Про розпорядження голови райдержадміністрації."

зупинилась Людмила Заєць – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області.

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсногий центр" Липовецької районної ради Вінницької області,Інформувала Інна Косач – начальник відділу освіти райдержадміністрації. В обговоренні даних питань взяли участь депутати Петро Прокопчук, Сеогій Огородник, Віктор Дмитрів.

Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи "Липовецький районний методичний центр" у новій редакції інформувала Світлана Ковальчук – директор комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти.Питання обговорили Геннадій терлецький, Сергій Огородник . Петро Прокопчук.

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами), Про призначення на посаду директора Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області, Про розпорядження голови районної ради прийняті в міжсесійний період, Про передачу автобуса інформував Руслан Танасюк – заступник голови районної ради.

На питанні переукладення контракту з директором комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" зупинилась Алла Коцюбняк – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.В обговоренні питання взяли участь Олександр Козачишин, Галина Канарська, Олександр Хацьола.

Розглянуті питання депутати вирішили винести на розгляд 23 позачергової сесії районної ради, яка відбудеться в наступний четвер, о 10 годині, в залі засідань районної ради.

Повернутись