Депутати розглянули на пленарному засіданні питання, внесені до порядку денного

Депутати розглянули на пленарному засіданні ряд інших питань, внесених до порядку денного . Зокрема, Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян"на 2016-2020 роки" (зі змінами);

Про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області;

інформував  Василь Бондар – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Про затвердження фінансового плану на 2019 рік та змін до плану комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області.

інформував Олександр  Дмитрук  – головний лікар комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області.

Із бюджетних питань, зокрема,

про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №421 "Про районний бюджетна 2019 рік" та

про розпорядження голови райдержадміністрації.

доповіла Людмила Заєць,  начальник фінансового управління райдержадміністрації.

На питанні передачі шкільного автобуса та причинах, які це викликали,зупинилась

Віра Осадча , заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації.

З питань Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 5 скликання від 12 липня 2007 року № 117 "Про встановлення Почесної відзнаки "За заслуги перед Липовеччиною";

Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною";

Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Приборівка Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області;

Про погодження оголошення нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення;

Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними інформував Юрій Тітенко  , керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Депутати  надали згоду на поселення та подальше проживання громадянки У. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району"

та звільнили окремих  громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" . З цих питань

інформувала Катерина  Мельничук  – директор комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Відрадно, що депутати також затвердили  перелік об’єктів нерухомого комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району

та розпорядження голови районної ради, прийняте в міжсесійний період.

Про це інформувала Алла Коцюбняк   – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради.На завершення підтримали проект рішення щодо внесення змін до рішення попередньої сесії райради щодо погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Струтинка Струтинської сільської ради Липовецького району Вінницької області.
Таким чином, на засіданні чергової , 30 сесії районної Ради 7 скликання депутатами були розглянуті і схвалені  18 питань порядку денного із змінами і доповненнями. Детальніше із прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Липовецької районної ради в розділі «Документи районної Ради».

В порядку інформування, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів повідомила, що Липовеччина має всі шанси стати туристичним краєм. В зв"язку із цим, було підписано Меморандум між Іллінецькою міською об’єднаною територіальною громадою та Липовецькою районною державною адміністрацією про об’єднання зусиль щодо реалізації спільного туристичного проєкту «Астроблема» – мандруємо до метеориту палеозойської ери".
Мета проєкту - розвиток туристичного центру відпочинку на природі на межі двох районів, де задіяні село Іванька Липовецького району та село Лугова Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району. А також розвиток інших сфер діяльності, зокрема проведення науково-дослідних експедицій, наукових семінарів, конференцій, «зелених уроків», екскурсій та інших заходів.
Для туристичної привабливості цієї місцевості проєктом передбачено комплекс заходів із розбудови інфраструктури, інженерних мереж, комунікацій, санітарних зон, облаштування місць для відпочинку та фотозон.
Для реалізації цього задуму буде створена робоча група, яка працюватиме над підготовкою грантового проєкту та розробкою детальних заходів щодо втілення його в життя.