Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Депутати розглянули проекти рішень

На спільному засіданні постійних комісій  з питань освіти, культури, духовного відродження, охорони здоров'я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту;з питань комунального господарства, благоустрою, комплексного розвитку населених пунктів та торгівлі;депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою , взаємодії з органами місцевого самоврядування;з питань соціального захисту населення, роботи з ветеранами;з питань зміцнення законності та правопорядку, яке провів заступник голови районної ради Руслан Танасюк, депутати обговорили питання порядку денного сесії.

Косач Інна Ярославівна інформувала по проектах рішень

"Про районну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки."

Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 25 березня 2016 року № 65 «Про районну  Програму організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл на 2016-2020 роки»

Про затвердження Статуту комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти" у новій редакції.

Про затвердження Статуту комунальної установи "Центр фінансово-господарськогообслуговуваннязакладів та установосвіти Липовецького району" у новій редакції.

Про затвердження Статуту Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області у новій редакції.

Про Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад загальноосвітніх навчальних закладів – об’єктів спільної власності сіл, селища, міста Липовецького району.

Активне обговорення серед депутатів викликали проекти рішень  щодо програми , що стосується обдарованої молоді та харчування дітей у школах. З цих питань депутати Юрій Яремчук, Анатолій Грищук, Олександр Козачишин вносили свої пропозиції . Окремо Інна Косач зупинилась на змінах до Статутів, що вносяться відповідно до п.3 постанови КМУ № 827. Відповідно  розроблено Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх шкіл.

Загалом, пропоновані проекти рішень підтримали одноголосно.

З Програмою зайнятості населення на 2018-20120 роки ознайомила начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення РДА Світлана Устіч. Реалізація програми буде здійснюватись відповідно до плану дій і покладена на районний центр зайнятості населення , виконкоми місцевих рад, профспілки. Координацію діяльності здійснюватиме управління праці та соціального захисту населення.

У зв`язку із роздержавленням засобів інформації, пропонується районна програма поінформованості населення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади на 2018-2021 роки, яку представив керівник апарату райдержадміністрації Олександр Скоцький.

З Програмою безоплатної правової допомоги населенню Липовецького району на 2018-2020 роки ознайомила присутніх Оксана

Комісаренко
  – начальник Липовецького бюро   правової допомоги . З новим варіантом

Програми кіновідеообслуговування населення Липовецького району на 2018-2020 роки ознайомив

Роман Баліцький  - директор комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

Про затвердження у новій редакції Статуту Липовецькоїдитячо-юнацької спортивної школи.

інформував  Микола Любченко  – директор дитячо-юнацької спортивної школи.

Із проектом рішення щодо внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 16 лютого 2017 року №170 "Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва Липовецького району на 2017-2018 роки".

ознайомила Галина Поєдинок – начальник управлінняекономікиЛиповецькоїрайдержадміністрації.

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військовоїслужби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами).

інформувала заступник військового комісара Липовецького районного військового комісаріату Олеся Шиманська.

Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року № 411 «Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки» (зі змінами) доповів Ігор Луков-

начальник сектору превенції Липовецького ГУНП у Вінницькій області.

Про реорганізацію комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області у комунальне некомерційне підприємство "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Інформував  Василь Бондар  головний лікар комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради.В обговоренні проекту рішення взяли участь Петро Прокопчук, Анатолій Грищук, Геннадій Терлецький, Андрій .Марущак

Про погодження делегатів до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області та про

розпорядження голови районної ради

нформував  Руслан Танасюк  - заступник голови районної ради.

Із проектом рішення про погодження зміни меж Липовецького району Вінницької області ознайомила Тамара Грицай-

начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації. Розглянуті проекти рішень депутати рекомендували до розгляду на Президії та сесії районної ради.

Повернутись