Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Депутати спільно вирішили

В ході підготовки  чергової 29 сесії районної ради,  відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому розглянуто питання, що виносяться на розгляд сесії . Із проектом районної програми забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень на 2019-2022 роки заслухали Василя Гришакова, старшого інспектора  Липовецького районного сектору філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій обл., майора внутрішньої служби. Проект програми матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Липовецького РВК озвучив Олег Карпенчук, головний спеціаліст відділу мобілізації. Він дав детальні пояснення щодо використання коштів програми на реконструкцію приміщення для центру соціальної підтримки , виготовлення технічної документації та придбання меблів ( заг. сума становить 736 тис. грн.).

Найбільш цікавою  стала робота постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження , охорони здоров"я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю (голова Петро Прокопчук). Депутати активно  обговорили питання створення освітніх округів опорних шкіл та Положення про освітній округ.

Про створення Комунального опорного закладу освіти "Липовецька загальноосвітня школа 1-3 ст. №1 ім. Василя Липківського та філій Комунального опорного закладу освіти доповіла Інна Косач, начальник відділу освіти. В обговоренні питань взяли участь Юрій Яремчук, Петро Прокопчук, Руслан Танасюк. Начальник відділу освіти інформувала присутніх про хід виконання районних програм в галузі освіти. Про хід виконання програм у сфері соціального захисту доповіла заступник начальника УПСЗН Тетяна Бевза. Вона ознайомила також із  причинами внесення змін до районної програми соціального захисту ветеранів війни та праці " Ветеран" на 2016-2020 роки та  Комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників, військовослужбовців і поранених в АТО .

Про Єдину комплексну правоохоронну програму району на 2019-2022 роки інформував Юрій Тітенко, керуючий справами районної ради.На виконання Програми необхідні кошти, які планується виділити із місцевого бюджету.

Ірина Герасимчук, директор КЗ "Липовецький районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді" ознайомила із новою редакцією Статуту закладу. Депутати розглянули питання внесення змін до рішення ради №106 щодо прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста цілісного майнового комплексу Липовецької ЦРЛ та обговорили дане питання.

На засіданні розглянуто питання передачі книжкового фонду бібліотечних закладів зі спільної власності територіальних громад у комунальну власність територіальних громад району.

Про звільнення гр. Чугай Н.П. від плати за надання соціальних послуг КУ " Територіальний центр" інформувала Катерина Мельничук, директор центру.

Постійна комісія із питань агропромислового комплексу, економіки, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій(голова Віктор Бичков)  розглянули такі питання :щодо затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіального утворення сіл Петрівка,Чупринівка Костянтинівської сільради, сіл Сиваківці, Соболівка Сиваковецької сільради.

Спільно розглянули питання щодо нагородження громадян Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною" з нагоди 28 річниці з Дня Незалежності України. Обговорили дві кандидатури: Івана Майданюка-директора ПП "Світоч" та начальника архівного відділу, історика-краєзнавця Олександра Рогового. Голова постійної комісії Петро Прокопчук вніс на розгляд  кандидатуру колишнього виладача Зозівського ПТУ, члена Національної спілки журналістів України Василя Новосельського.

- Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання  від 21 грудня 2018 року №447, що стосуються штатного розкладу та кошторису видатків повідомила Алла Коцюбняк. В обговоренні питання взяв участь депутат Юрій Босюк. Депутати розглянули розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийняті у міжсесійний період.

В роботі постійних комісій взяв участь і провів засідання заступник голови районної ради Руслан Танасюк. В результаті обговорення винесених питань, депутати рекомендували розглянути  відповідні питання на засіданні президії районної ради.

Повернутись