Депутати за роботою

Відбулось засідання Президії районної ради, на якому депутати обговорили питання порядку денного 29 сесії районної ради 7 скликання , що відбудеться 23 липня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради.  Районну програму забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень на 2019-2022 роки представив Сергій Пилипчук-начальник Липовецького районного сектору філії  Державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області.Окрім питань, розглянутих на спільному засіданні постійних комісій, обговорили  погодження проекту із землеустрою із встановлення меж адміністративно-територіального утворення села Струтинка Струтинської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Детально розглянули проект рішення "Про створення освітніх округів опорних шкіл району. З даного питання інформувала  начальник відділу освіти Інна Косач. В обговоренні питання взяли участь голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров"я, культури та роботи з молоддю Петро Прокопчук, член комісії Андрій Марущак, голова комісії з питань соціального захисту Галина Канарська. Рекомендували питання до розгляду на сесії.

Розглянули також подання від первинної організації ради ветеранів Зозівської сільської ради щодо представлення до нагороди "За заслуги перед Липовеччиною" активному мешканцю громади Василю Павловичу Новосельському.

Всі розглянуті питання , відповідно до чинного законодавства, рекомендовано розглянути на черговій, 29 сесії районної ради.