Держпродспоживслужба інформує

На жаль, сьогодні залишається напруженою ситуація із захворюваності на коронавірусну інфекцію. Пом’якшення карантинних заходів негативно вплинуло на розповсюдження інфекції, не всі громадяни усвідомлюють важливість дотримання тимчасових рекомендацій затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування, під час роботи ринків, роботи перукарень та салонів краси.

З 22 червня 2020 року введено в дію новий адаптивний карантин,тому до 31 липня не будуть послаблені  такі вимоги, як носіння масок в громадських місцях,  соціальна дистанція 1,5 м, обмеження кількості людей в  приміщеннях.

Як повідомив головний державний санітарний лікар, говорити про жорсткі міри карантину по всій території України передчасно, потрібно виконувати усі рекомендації МОЗ України, комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У зв’язку із зростанням захворюваності на корона вірусну інфекцію комісіями з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій області №42 від 17.06.2020 року та Липовецької районної адміністрації №21 від 15.06.2020 року прийняті рішення посилити контроль за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, об’єктами сфери послуг відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину.

Рекомендовано особливу увагу звернути на роботу закладів громадського харчування у вечірній та нічний час, запобігати масовому скупченню людей. Власникам закладів необхідно забезпечити температурний скринінг усім працівникам, на вході  організовується місця для обробки рук антисептиками, маркування на полу для перебування в чергах, меню розміщувати для безконтактного ознайомлення біля входу, обслуговуючий персонал повинен працювати в  масках та рукавичках.

Забороняється проведення свят, банкетів,публічних подій тощо, в яких беруть участь більше 10 осіб.

Пам’ятайте, що дотримання всіх  рекомендацій збереже здоров’я Вам та оточуючим.