Держпродспоживслужба інформує

З посиленням нагляду (контролю) за об’єктами торгівлі, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, відповідно до встановлених законодавчими актами вимог щодо проведення протиепідемічних заходів на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби працівниками ДПСС, поліції, органів місцевого самоврядування 26-28 червня проведені моніторингові обстеження закладів громадського харчування, ринків м. Липовець та Турбів.

В ході перевірок продовжують мати місце такі порушення, як відсутність на продавцях засобів індивідуального захисту ( маски, рукавички), не завжди згідно графіка проводиться вологе прибирання приміщень із застосуванням деззасобів, на робочих місцях відсутні антисептики, не дотримується громадянами соціальна дистанція 1.5 м.

За недотримання протиепідемічного режиму, ігнорування тимчасових рекомендацій на період карантину, 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Зусиллями працівників поліції, органу самоврядування селища Турбів та районного управління Держпродспоживслужби у неділю 28 червня в центрі смт. Турбів не була допущена стихійна торгівля промисловими та продовольчими товарами. Нарешті покупці мали змогу придбати продукти харчування, промислові вироби у спеціально відведених місцях.

Якщо мешканці району зрозуміють, що вживання м`ясних, молочних продуктів після проведення експертизи в лабораторіях важливіше, чим закуповувати на проїзній частині у невідомих продавців, ми уникнемо негативних наслідків від харчових отруєнь.

Липовецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області