Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Діти - квіти життя

Квіти - це завжди радість, любов, вічне джерело натхнення, високих думок і почуттів. Чи можна уявити наше життя без цього дива природи: великі і маленькі, яскраві і ніжні, всіх відтінків і кольорів веселки. Ми дуже часто порівнюємо дітей з квітами, кажучи: «Діти – це квіти життя».
Так, днями, в рамках відзначення Всесвітнього дня дітей фахівцем із соціальної роботи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей  та молоді» Іриною Гайдамащук проведено захід, присвячений темі здорового способу життя для дітей, що перебувають на оздоровленні у Липовецькій обласній лікарні відновного лікування.
У ході бесіди діти розповідали, що вони знають про здоровий спосіб життя. Фахівцем центру акцентовано увагу присутніх на необхідності занять спортом, збалансованому харчуванні, дотриманні засобів особистої гігієни. На завершення кожна дитина отримала подарунок у вигляді надувної кульки, куди  на маленьких аркушах паперу кожен кидав свої ще нездійсненні мрії.
Хлопці та дівчата були в захваті від проведеного заходу. Приємно, що про свято дітей пам’ятають, адже, кожна дитина має право бути почутою та поінформованою про те, що їй знадобиться в житті, в даному випадку - про  шкідливі звички, які негативного впливають на життя та здоров`я людини.  
Повернутись